Руслана – Мій Брат! (Разом) (2013)

Артикул: emi0000711 Категории: , , Метка:

Описание

Тираж диска закончился.

Треклістинг:

1. Мій Брат!

2. Рахманінов

3. Вау

4. ШаЛаЛа

5. Роби гучніше

6. Я-блу4ко!

7. Давай Грай/ОГО!ОГО!

8. Це – ЕЙ-форі-Я!

9. Край

10. Dream Euphoria (DJ Small’s remix)

11. Рахманінов (ремікс)

Издание включает два эксклюзивных ремикса:

– Dream Euphoria (DJ Small’s remix)

– Рахманінов (ремікс)

 

Тепер до знаменитого “ГЕЙ” Руслани додаються “ОГО!”, “ВАУ”, “УРА!”, “АГА!”, до “Шиді-Риді” – “ШаЛаЛа”, до шкіряних батогів – барабанні палички, рупор та прапори, а до містичного гуцульського звуку трембіти – МАСОВИЙ ЗВУК.

“У вас на очах зароджується нова масова культура – новий стиль МАСОВОГО ШОУ. Коли ми робимо щось разом, ми поринаємо у стан, який неможливо з чимось порівняти.

це альбом ПІСЕНЬ-ЗАРЯДІВ.

Альбом, над яким співачка працювала майже 4 роки ,записувався в Україні, Швеції та США. До запису альбому долучилися Rusty Allen, Victor Little, Oscar Seaton, George Benson, Brian Coller,  MarquinhoBrasil, Scyler Jett, Valerie Davis. Це легендарні музиканти та продюсери, на рахунку яких співпраця з Whitney Houston, Ray Charles, Celine Dion та багатьма іншими світовими легендами. Трек, однойменний з назвою альбому,  спродюсований продюсерами, пісня яких здобула перемогу на “Євробаченні 2011”.Незважаючи на таку міжконтинентальність, альбом повністю побудований на слов’янських ритмах.У давніх слов’янських хороводах, плясках, хлопушках і навіть літургіях Руслана знайшла нові для поп-музики елементи. У альбомі поєдналися знаменита “Циганочка”, “Яблучко”, “Сіртакі”, семпли із Глінки, Чайковського, Мусоргського, Рахманінова.  Причім, у російських класиків співачка взяла те, що вони свого часу запозичили в українській народній культурі.

“Прислухайтеся! Можливо, ЦЕ тече у вашій крові! Співати, Танцювати і Вигукувати РАЗОМ!”

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Руслана – Мій Брат! (Разом) (2013)”