АСТАРТА – Перший Національний

Описание

Тираж диска закончился.

 

1.  Бариня

2.  Сірі Гуси

3.  Етно-рок

4.  Чернеченька

5.  Проведу я русалочки

6.  Янки

7.  Божевільна

8.  Харизматична особистість

9.  Ой там, на горі…

10.  Танці

11.  Ой вийду я на реченьку…

12.  Писемце…

13.  Вийду

14.  Тумба

15.  Тирда

16.  Ой дівчино, дівчинонько

17.  Щедрий вечір

{youtube}sqg4FWWH8Pw{/youtube}

27 вересня 2012 року етно-гурт АСТАРТА випускає свій дебютний альбом під назвою “Перший національний” та вирушає з концертами та презентацією нової платівки до Німеччини!!!

Деякі пісні з альбому вже лунали в цьому році на фестивалях Джаз-Коктебель, Країна Мрій, Підкамінь та ін. І ось тепер гурт зможуть почути в Берліні, у Франкфурті та на міжнародному фесті у Нойштадті “Viele Kulturen-eine Stadt” (“Багато культур — одне місто”)!!!.

Більшість композицій на платівціі – сучасні обробки стародавніх українських пісень, яки дівчата збирали у етнографічних експедиціяїх, безумовно є і авторськи твори, в яких також присутня фольклорна складова… Запис та зведення матеріалу музиканти робили на київських студіях IzumrudSound та EP home studio. Учасники гурту намагалися досягнути максимально природнього звучання, тому використовувили так би мовити “вінтажну” технологію запису… Коли всі музиканти грають і записуються одночасно!

Композитором і саунд-продюсером альбому виступив відомий український музикант Едуард Діля Приступа, знаний своїми проектами в напрямках hip-hop, rock, indie та pop-музиці.

“…- Працювати над проектом було надзвичайно цікаво, тому що музичний матеріал для альбому збирався на території України і Порубіжжя, в ньому є пісні українською, болгарською і старослов”янською мовами. І мушу сказати, що вкласти справжню, чисту і первинну етніку в, скажімо, “чотирьохдольний” тактовий розмір досить нелегко і при цьому зробити це в жанрі сучасної пісні,” – розповів продюсер проекту.

В Україні презентація “Першого національного” запланована на 18 жовтня і відбудеться у Києві в Арт-Пабі Бочка на Подолі… Саме в цей день гурт АСТАРТА представлять новий матеріал та платівку українським слухачам.

 

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “АСТАРТА – Перший Національний”