Bugs and Bunny – Музика в плеєрі (2017) (digi-pack)

110,00 грн.

Описание

01. Всміхайся
02. Де ти
03. Тернопіль
04. Ангел
05. Душа
06. Старий рояль
07. Не переживай
08. Тінь
09. Музика в плеєрі
10. Лише дял тебе
11. Дівчина Дмитро
12. Вітер
13. Ти йдешь сама…
14. Скільки?

Музика в плеєрі» – це дебютний акустичний альбом гурту Bugs & Bunny. Пісні у стилі acoustic pop-rock були записані та зведені в Івано-Франківській студії «Frost magnetic records» звукорежисером Олегом Морозом. Музиканти гурту та звукорежисер добивалися більш живого звучання пісень за рахунок меншої компресії для того щоби передати живе звучання акустичних інструментів. Сам гурт походить із міста Тернопіль, заснований трьома друзями у 2013 році, який розрісся у 2 різних склади: акустичний та повний роковий. Склад інструментів у альбомі експериментальний: кахон та перкусійний сет, акустичний бас, акустична гітара, скрипка, губна гармошка, саксофон та кларнет, а також два вокали (жіночий та чоловічий).
«Музика у плеєрі» написаний в пам’ять барабанщику гурту Івану Чопику, який помер від раку у січні 2017 року. Смерть друга настільки вплинула на музикантів, що буквально за 2 тижні гурт записав 12 пісень, запис яких відкладав цілий рік. Навіть створений ілюстратором символ гурту – заєць має елементи зовнішнього вигляду притаманні музиканту.
До альбому увійшли 14 треків, два з яких бонусних (запис 2016 року, на перкусії та кахоні – Іван Чопик). Альбом вийшов достатньо цілісним, враховуючи те , що тут присутні як лірико-романтичні пісні, так і мотиваційні, а також гумористичні. Тексти пісень несуть у собі піднесеність та позитив, присутня в них глибина роздумів та прихований підтекст.
Організований тур по Україні у підтримку альбому, який буде проходити все літо починаючи з травня місяця 2017 року. Синглом альбому стала пісня , яка має одноіменну назву «Музика в плеєрі», слова для якої написав Юрій Матевощук. Слід виділити ще 2 пісні, які набули найбільшої популярності серед усіх пісень альбому : гумористична пісня «Дівчинка Дмитро» на слова Василя Колісника та лірико-романтична пісня «Вітер», про яку дав свій відгук журналіст, радіо та телеведучий Андрій Куликов на «Громадському радіо» : «Дуже сподобалася пісня «Вітер», вона мене просто перейняла, хоча спершу я відчув дуже близьку паралель із піснею «Вітер Цигане» гурту Мандри, оскільки і там і там ідеться про вітер, але коли вступає уже жіночий вокал і потім наростає музика – ця паралель зникає. Дякую вам дуже за цю пісню».

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Bugs and Bunny – Музика в плеєрі (2017) (digi-pack)”