Святослав Вакарчук – Оранжерея (2021)

180,00 грн.

Описание

1. Оберіг
2. Лиш для нас
3. Без причини
4. Знову
5. Моє серце
6. Понад усе
7. Вогонь
8. За крок до неба
9. Зоре моя
10. Не зачиняй в спальні вікно
11. Саме та
12. Диво

Стиль: Rock

“Оранжерея” – третій музичний проект Святослава Вакарчука поза межами «Океану Ельзи» (перші два – «Вночі», 2008 та «Брюссель», 2011), записаний як за участі окремих учасників ОЕ, так і запрошених музикантів й, вперше, вокалістки.
До запису альбому долучилися усі музиканти О.Е. (окрім Влада Оспеніци), джазові музиканти Сергій Сидоренко та Олександр Чаркін, а також переможниця “Голосу країни” Віталіна Мусієнко.

Назву альбому Святослав вигадав під час ранкового бігу:
“Це була середина осені, почало опадати листя з дерев, ставало холодно. Я біг і думав, що скоро прийде календарна зима, а така собі «моральна зима» з карантинами, дистанціями та іншим триває вже майже рік. А людям же потрібно відчувати тепло, в усіх сенсах. Оранжереї і є таким місцем, де навіть взимку можна повернутись до літа. Так я і вирішив назвати проект. І відео на пісню «Знову» ми зняли саме в оранжереї на столичному ВДНГ.

Коли ви послухаєте «Оранжерею», може скластися враження, що в ньому немає мегадрайву притаманного «Океану Ельзи» чи рок-н-ролу. Активного й справді немає, це було свідоме рішення, але внутрішній драйв – дуже потужний. Є пісні, які особисто у мене викликають шалені емоції. І робили ми їх не так, як завжди. Ми взагалі жодного дня не провели на репетиційній студії до запису. Все робилося одразу на студії звукозапису. Тобто приходили на студію і одразу писались по живому”

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Святослав Вакарчук – Оранжерея (2021)”